Výhody uživatelského účtu

S uživatelským účtem získáš spoustu výhod a bonusů: 

VYTVOŘIT UŽIVATELSKÝ ÚČET

JEDNODUŠŠÍ PŘIHLÁŠENÍ DO ZÁVODU 

Při přihlašování do výzev nebudeš muset pořád dokola vyplňovat své údaje. Jméno, příjmení, rok narození, název klubu a adresu pro zaslání medailí už za tebe systém vyplní automaticky. Přihlašuješ nejen sebe, ale i své kamarády a další členy rodiny? Žádný problém, i to budeš mít s uživatelským účtem jednodušší. Ve svém účtu si můžeš zadat údaje i dalších lidí, které pravidelně registruješ a při přihlašování do výzvy si ze seznamu jednoduše vybereš, koho chceš přihlásit. Do jedné výzvy můžeš takto přihlásit až 10 lidí, které si přidáš do svého uživatelského účtu. Motivujte se navzájem a plňte výzvu společně s kamarády či rodinou.

JEDNODUŠŠÍ ZADÁVÁNÍ VÝSLEDKŮ

Výsledky výzev můžeš zadávat i skrz odkaz, který ti po přihlášení do výzvy pošleme do e-mailu. S uživatelským účtem ale předejdeš dlouhému hledání e-mailů, které ti přišly třeba už před několi týdny. Všechny své výzvy uvidíš přehledně přímo na své uživatelské stránce, a to včetně informace, jak si ve výzvě aktuálně vedeš a kolik ti zbývá k dokončení. Výsledky ke všem aktuálním výzvám jednoduše zadáš přímo ze svého uživatelského účtu přes tlačítko "nahrát výsledek," které tě přesměruje na registrační stránku s formulářem pro zadání výsledku.

PŘEHLED O SVÝCH REGISTRACÍCH 

Díky uživatelskému účtu budeš mít stále přehled o tom, do kterých výzev jsi se přihlásil(a), které už máš úspěšně za sebou, a které tě naopak ještě čekají.

HISTORICKÉ VÝSLEDKY

Ve svém uživatelském účtu budeš mít přehledný seznam všech výzev, do kterých ses kdy přihlásil(a) včetně informace, jestli jsi výzvu splnil(a), nebo se ti ji nakonec dokončit nepodařilo. Zpětně si také můžeš stáhnout všechny starší diplomy a startovní čísla. 

OSOBNÍ STATISTIKY

Pokud se účastníš i virtuálních závodů na platformách virtualnibeh.cz a virtualni-zavod.cz, budeš mít k dispozici přehledné statistiky ze všech svých uplynulých výzev. Zajímá tě, kolika závodů jsi se už zúčastnil(a)? Kolik kilometrů máš za celou dobu virtuálního závodění v nohou? Nebo třeba jakou nejdelší trať se ti podařilo zvládnout? To vše ve svém uživatelském účtu přehledně uvidíš.

SBÍRKA ODZNAKŮ

Vážíme si všech, kteří s námi pravidelně závodí a s uživatelským účtem získáš další extra dávku motivace ke zdolávání nových výzev.

Jakmile se ti podaří překonat některý z těchto milníků, získáš za svůj úspěch speciální odznak, který se bude u tvého jména objevovat ve startovní i výsledkové listině.. Získat toto ocenění se jen tak někomu nepodaří, a budeš muset vynaložit hodně velké úsilí, aby se ti alespoň některou z nich podařilo získat.

Odznaky

Účast v závodě

 Počítá se každá výzva, ke které nahraješ výsledek. Jakmile dosáhneš jednoho z těchto milníků, objeví se vedle tvého jména odznak s pohárem v příslušné barvě.

 • 10 závodů/výzev – zelená barva
 • 25 závodů/výzev – bronzová barva
 • 50 závodů/výzev – stříbrná barva
 • 75 závodů/výzev - modrá barva
 • 100 závodů/výzev – zlatá barva 

Umístnění na stupních vítězů

Počítá se umístění na 1.-3. místě v jakémkoli závodě v jakékoli kategorii. Jakmile dosáhneš jednoho z těchto milníků, objeví se vedle tvého jména odznak se stupni vítězů v příslušné barvě.

 • 1. místo – zlatá barva
 • 2. místo – stříbrná barva
 • 3. místo – bronzová barva

Zápis v knize rekordů

Pokud dosáhneš výkonu, který bude zapsán v knize rekordů, získáš ikonku s písmenem R.

Naběhané kilometry

Kilometry, které naběháš v běžeckých závodech budou neustále přibývat a jakmile dostáhneš jednoho z těchto milníků, objeví se vedle tvého jména odznak s běžcem v příslušné barvě:

 • 300 uběhnutých km – bronzová barva
 • 500 uběhnutých km – stříbrná barva
 • 1000 uběhnutých km – zlatá barva

Ujeté kilometry

Kilometry, které najedeš v cyklistických závodech budou neustále přibývat a jakmile dostáhneš jednoho z těchto milníků, objeví se vedle tvého jména odznak s běžcem v příslušné barvě:

 • 500 ujetých km – bronzová barva
 • 750 ujetých km – stříbrná barva
 • 1000 ujetých km – zlatá barva

VYTVOŘIT UŽIVATELSKÝ ÚČET