Dotazy

Co jsou osobní výzvy? 

Osobní výzvy spočívají v tom, že si zvolíš sportovní cíl, např. Uběhnout 100 km za měsíc, nebo 1000 Km za rok. Po přihlášení do výzvy pak se pak budeš snažit svého cíle ve stanoveném termínu dosáhnout. 

Vybrat si můžeš ze tří různých typů výzev, které prověří tvou vytrvalost, rychlost nebo odhodlání:

  • Dálkové výzvy jsou o vytrvalosti a budeš se v nich snažit uběhnout určitý počet kilometrů za měsíc/rok. Láká tě uběhnout 1000 nebo více kilometrů za rok, ale chybí ti motivace? Tohle je typ výzvy pro tebe. 
  • Časové výzvy jsou o rychlosti a budeš se v nich snažit uběhnout zvolený počet kilometrů za určitý čas. Je tvím cílem uběhnout 10 km pod 60 minut, ale chytí ti motivace? Tohle je typ výzvy pro tebe. 
  • Vrchařské výzvy jsou o odhodlání a budeš se v nich snažit nastoupat určitě počet výškových metrů za měsíc/rok.  
TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci Virtuální výzvy. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení. 

Kde budu svou výzvu plnit? 

Osobní výzvy jsou výzvy virtuální, ale tím se nenech zmást. Všechny aktivity budeš muset absolvovat reálně a na čerstvém vzduchu

Výhodou virtuálních výzev je ale to, že je můžeš plnit úplně kdekoli a kdykoli budeš chtít. Jediné co k tomu ještě budeš muset udělat, je si své aktivity změřit nějakou běžně dostupnou mobilní aplikací a dát nám o tom vědět přes formulář, který najdeš po přihlášení do výzvy na své regsitrační stránce. Jednoduše tam zadáš datum, počet uběhnutých kilometrů/nastoupaných metrů a čas, za kterou jsi je uběhnul a my ti budeme tvé výsledky sčítat a evidovat tak dlouho, dokud nedrorazíš do cíle. 

Co získám přihlášením do Osobní výzvy? 

V první řadě získáš motivaci, která tě bude hnát dopředu při snaze dosáhnout svého cíle. To ale není všechno. Dále získáš:

  • Startovní číslo. Pochlub se na sociálních sítích a nech se motivovat ke splnění tvého cíle.
  • Certifikát. Jakmile výzvu splníš, obdržíš od nás certifikát se svým jménem o tom, co se ti podařilo splnit. 
  • Medaili. Za své úsilí se můžeš odměnit speciální barevnou 3D medailí - každá výzva má svou vlastní.  

Co získám vytvořením uživatelského účtu? 

S uživatelským účtem se do výzvy přihlásíš ještě rychleji. Při registraci už nemusíš pořád dokola vyplňovat ty samé údaje a navíc také získáš přehled o všech svých minulých i budoucích výzvcáh i závodech. Je toho ale mnohem víc a přehled všech výhod najdeš ZDE

Jak si můžu vytvořit uživatelský účet?

V pravém horoním rohu stránku klikni na "Přihlásit se" a pokud svůj účet ještě nemáš, zvol možnost "Vytvořit uživatelský účet". Po vyplnění všech údajů ti obratem přijde aktivační e-mail, přes který svůj účet musíš ještě potvrdit. Pokud ti e-mail nedorazí, koukni také do SPAMu a hromadné pošty, a když nebude ani tam, kontaktuj nás, pošleme ti ho znovu.  

Nepřišel mi aktivační e-mail k uživatelským účtům

E-mail s odkazem pro aktivaci uživatelského účtu by ti měl přijít obratem automaticky. Pokud ti e-mail nedorazí, koukni také do SPAMu a hromadné pošty, a když nebude ani tam, kontaktuj nás, pošleme ti ho znovu.  

Co znamenají barevné ikonky ve startovní a výsledkové listině? 

To jsou ozdnaky, které získáš, jakmile překonáš některý z milníků - např. absolvuješ více jak 10 výzev/závodů a spoustu dalších. S uživatelským účtem tak získáš extra dávku motivace pro zdolávání virtuálních výzev. 

Nepřišla mi medaile

To nás moc mrzí a určitě to napravíme. Napiš nám e-mail na vyzvy@osovnívyzvy.cz a domluvíme se na opakovaném poslání.

Jak se zaregistruji do výzvy?

  • v sekci výzvy si zvol svůj cíl podle toho, zda chceš plnit dálkovou, časovou nebo vrchařsku výzvu
  • klikni na tlačítko "Registrace" a vyplň registrační formulář
  • po registraci ti zašleme na e-mail shrnutí tvé registraci včetně instrukcí, kam zadávat výsledky

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a přihlaš se do závodu jedním kliknutím. Více o výhodách uživatelských účtů najdeš ZDE

Jak můžu registraci uhradit?

Úhrada registrace probíhá online přes platební bránu. Výchozí způsob platby je platební kartou, ale můžeš si zvolit i platbu online bankovním převodem (tuto možnost ale nepodporují všechny banky). Pokud nemáš možnost platby online, napiš nám na e-mail vyzvy@osovnívyzvy.cz a domluvíme se na dalším postupu.

Informaci o provedení platby bankovním převodem můžeme od platební brány obdržet se zpožděním (nejčastěji 1 hod. až 24 hod.), proto po platbě vyčkej. Startovní číslo ti bude přiděleno automaticky ve chvíli, kdy obdržíme od platební brány informaci o úspěšné platbě. Platba bankovním převodem je dostupná pouze do termínu 2 dnů před začátkem závodu, po tomto termínu je možná platba pouze online platební kartou!

Nepřišel mi E-mail s potvrzením registrace

Registrační E-mail posíláme obratem. Pokud ti tedy nepřijde do pár minut po registraci, zkontroluj všechny složky, kam by mohl zapadnout (SPAM, hromadná pošta apod.). Jestli ho nenajdeš ani tam, podívej se do startovní listiny, zda tvá registrace úspěšně dorazila a jestli ano, napiš nám žádost o opětovné zaslání e-mailu na vyzvy@osovnívyzvy.cz . K žádosti napiš o jakou se jedná výzvu.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a už žádný registrační e-mail nebudeš potřebovat. Více o výhodách uživatelských účtů najdeš ZDE

Zadal(a) jsem špatné údaje při registraci

Všechny své údaje (pohlaví, jméno, trať, ročník narození, název klubu), můžeš bez naší pomoci opravit na své registrační stránce (odkaz najdeš v e-mailu s potvrzením registrace). U chybně vyplněné položky klikni na odkaz "změnit" a údaj oprav dle potřeby.

Jak mám nahrát výsledek výzvy?

V e-mailu s potvrzením registrace máš odkaz na svou registrační stránku, na které po celou dobu trvání výzvy dostupný formulář pro zadání výsledku.

Kde najdu certifikát o splnění výzvy?

Certifikát najdeš na stránce své registrační stránce po skončení závodu a i ve výsledkové listině. Po termínu ukončení závodu (termín pro nahrání výsledků) zpracujeme došlé výsledky, ze kterých sestavíme finální výsledkovou listinu a všem účastníkům vystavíme diplomy, které jsou dostupné nejen na registrační stránce, ale i ve výsledkové listině. Pokud ve výsledkové listině diplom vedle svého jména nemáš, pravděpodobně sis při registraci zvolil(a) možnost nezobrazovat tvé příjmení. V tomto případě ani diplom nemůže být veřejný a musíš si ho stáhnout ze své registrační stránky.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a měj všechny své certifikáty na jednom místě. Více o výhodách uživatelských účtů najdeš ZDE

Kdy mi přijde medaile?

Pokud máš objednanou účastnickou medaili, bude ti zaslána do 14 pracovních dnů po absolvování výzvy na poštovní adresu uvedenou při registraci. 

Pokud od absolvování výzvy uběhlo 14 dní a ty ji stále ještě nemáš ve schránce, je možné, že se při posílání někde ztratila. V takovém případě vyplň reklamační formulář a my ti medaili pošleme znovu.