Uběhni 5.000 km za rok

Startovné95 Kč
Kategorie
M4, Z4, M7, Z7, M10, Z10, M13, Z13, M16, Z16, M20, Z20, M30, Z30, M40, Z40, M50, Z50, M60, Z60, M60+, Z60+,

Uběhni 5000 km za rok!

Přihlas se do výzvy a získej motivaci, která tě bude hnát do předu při snaze dosáhnout svého cíle.

Zdá se ti 5000 km za rok jako velká dávka kilometrů, kterou nemůžeš zvládnout? Věř tomu, že můžeš! Stačí k tomu trochu odhodlání a vytrvalosti a tahle meta bude tvoje.

Osobní výzvy jsou výzvy virtuální, ale tím se nenech zmást. Všechny kilometry budeš muset reálně naběhat někde venku a nikdo jiný to za tebe neudělá. Výhodou virtuálních výzev je ale to, že je můžeš plnit úplně kdekoli a kdykoli budeš chtít.

Jediné co budeš muset udělat je, změřit si své aktivity nějakou běžně dostupnou mobilní aplikací a dát nám o tom vědět přes formulář, který najdeš po přihlášení do výzvy na své regsitrační stránce. Jednoduše tam zadáš datum, počet uběhnutých kilometrů a čas, za kterou jsi je uběhnul/a a my ti budeme tvé výsledky sčítat a evidovat tak dlouho, dokud nedrorazíš do cíle. 

Za splnění výzvy se můžeš odměnit i originální dřevněou 3D medailí, která bude zároveň i symbolem toho, co se ti podařilo dokázat. 

Po přihlášení do výzvy získáš také závazek v podobě startovního čísla, které není číslem v pravém slova smyslu, ale můžeš ho sdílet s kamarády a poslat tak světu informaci, že jsi se pustil do plnění této výzvy. 

Hned jakmile se ti podaří výzvy splnit, obdržíš od nás také certifikát o splnění, ktarý si pak můžeš klidně vytisknout, zarámovat a pověsit na zeď, ať máš pořád na očích.

Po přihlášení si taky budeš moct vybrat, jestli chceš, abych tě průběně povzbuzovali prostřednictvím e-mailu, nebo si plnění své výzvy budeš hlídat sám/a.

Pro záznam aktivity můžeš použít sportovní hodinky nebo běžně dostupné mobilní aplikace, např. Runtastic, SportsTracker, Strava atd.

Na splnění výzvy budeš mít přesně rok a konkrétní termín uvidíš přímo na své registrační stránce, která se ti zpřístupní ihned po přihlášení. 

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, vč. snadnějšího přihlášení.

 

Virtuální výzvy fungují stejně jako ty reálné a skutečně je poběžíš. Venku, na ovále, v přírodě, kdekoli uznáš za vhodné. Výhodou virtuálních výzev je ale to, že nejsi limitovaný/á časem ani místem, kde budeš svou výzvu plnit. Jediné, co musíš udělat, je přihlásit se do výzvyjít běhat, změřit si svou aktivitu a zapsat výsledek do formuláře, který se ti zpřístupní po přihlášení. 

Trasu si naplánuj dle sebe a to kdekoli se ti to hodí. V zájmu fair-play si ale ohlídej, abys na své trati neběžel/a víc z kopce, než do kopce. Je jen na tobě, do kolika aktivit si svou výzvu rozdělíš. Můžeš ji zvládnout za 10 ale třeba i 100 různých výběhů, v závislosti na tom, jaká je tvá výzva a kolik kilometrů při jedné aktivitě uběhneš. 

Výzvu můžeš plnit po celou dobu od přihlášení až do jejího konce. Přesný termín své výzvy budeš mít uvedený na své registrační stránce, která se ti zpřístupní hned po přihlášení.

Celou tuto dobu můžeš také nahrávat své výsledky a to klidně i zpětně. Jedinou podmínkou je, že nesmíš nahrávat aktivity, které jsi absolvoval ještě před přihlášením do výzvy. Jestli budeš výsledky nahrávat průběžně po každém výběhu nebo pak až všechny najednou, je na tobě. Doporučujeme ti ale dělat to průběžně. Pravidelně od nás budeš do e-mailu dostávat přehled toho, jak si v dané výzvě vedeš, takže i z tohoto důvodu se bude hodit, když budeš výsledky zadávat spíš častěji. 

Pro změření trasy můžeš využít sportovní hodinky nebo kteroukoli běžně dostupnou mobilní aplikaci, např. SportsTracker, Strava a další, které měří požadované hodnoty (čas a uběhnutou vzdálenost). 

Startovné a registrace

Základní startovné je 95 Kč a získáš v něm:

  • startovní "číslo" se svým jménem, které si můžeš vytisknout a nalepit třeba na ledničku, abys měl/a svůj cíl pořád na očích
  • nekončící motivaci díky našemu systému, do kterého budeš moct průběžně zapisovat svoje výsledky a budeš moct průběně sledovat, jak se blížíš k cíli 
  • pravidelné reporty, které ti budeme posílat do e-mailu, abys nemohl/a zapomenout na výzvu, kterou se právě snažíš dokončit 
  • certifikát o splnění, který na tebe bude čekat v cíli 

K registraci si můžeš přiobjednat:

  • barevnou 3D medaili ze dřeva, která ti bude připomínat tvůj úspěch. Medaili ti pošleme do schránky hned jakmile výzvu dotáhneš do úspěšného konce.   

Více informací o 3D medailích se dozvíš na samostatné stránce TADY.

Uživatelské účty

Vytvoř si uživatelský účet a získej spoustu výhod, vč. snadnějšího přihlášení a možnosti sbírat odznaky. Účet si můžeš založit tady.

Mobilní aplikace 

Stáhni si do mobilu aplikaci Virtuální výzvy a přihlašuj se do výzev ještě snadněji.

Aplikaci pro iPhone (iOS) můžeš získat v App store.
Aplikaci pro Android můžeš získat v Google play.