Medaile

,

Odměň se za splnění výzvy barevnou 3D medailí 

Výzvy prověří nejen tvou rychlost a vytrvalost, ale také trpělivost a odhodlání, zkrátka se budeš muset pro jejich splnění opravdu překonat. Nebudeme ti lhát, dotáhnout výzvu do úspěšného konce jednoduché nebude a nejednou se při tom zapotíš. Občas to budeš chtít vzdát a nebudeš si moct vzpomenout, proč ses na to dal/a. ALE! Až se ti to podaří a ty uvidíš černé na bílém, že máš svou výzvu splněnou, radost bude tím větší, čím těžší pro tebe bylo stanovené mety dosáhnout. A za to si zasloužíš odměnu. Za to si zasloužíš tuhle medaili.

Pro jiné kus dřeva, ale pro tebe symbol toho, že když se odhodláš, zvládneš všechno, na co si vzpomeneš.

Druhy medailí

Každá výzva (vrchařská, dálková, časová) prověří tvé sportovní síly jinak, a proto i medaile za každý typ výzvy má svůj vlastní design. Medaile jsou barevné a slepené ze tří vrstev. U měsíčních výzev se mohou barvy lišit a místo rámečku s rokem, v něm bude uvedeno měsíční výzva. Nemusíš se tedy bát, že bys při plnění více výzev za rok, neměl/a medaile rozlišené. Rozměry všech medailí jsou 8 x 10 x 0,6 cm a objednat si je můžeš vždy při přihlášení do výzvy. 

Dálková výzva

Tahle medaile na tebe bude čekat po splnění dálkové výzvy, tedy té, při které se předem stanovíš počet kilometrů, které chceš za určité období (měsíc, rok) uběhnout - např. Uběhnout 1000 km/rok.

Medaile pro roční výzvy mají všechny tuto žluto-červeno-modrou kombinaci, kterou můžeš vidět na fotce. U měsíčních výzev bude mít každá meta jinou barvu. Za rok můžeš klidně získat více medailí, třeba jednu za 1000 km ročně a další za 100 km měsíčně. Je to jen na tobě, kterou výzvu se zvolíš, aby tě hnala dopředu.  

Časová výzva

Tahle medaile na tebe bude čekat po splnění časové výzvy, tedy té, při které se předem stanovíš vzdálenost a čas, za který ho chceš uběhnout - např. 10 km pod 50 minut.

Medaile pro časové výzvy budou mít všechny zelený podklad, tak jak vidíš na fotce a gravírování v rámečku a na stopkách se bude měnit podle tvého cíle. Postupně můžeš klidně získat více medailí, když se rozhodneš překonat si své rekordy rovnou na 10 km, půlmaratonu i na maratonské trati. 

Vrchařská výzva

 

Tahle medaile na tebe bude čekat po splnění vrchařské výzvy, tedy té, při které se předem stanovíš počet výškových metrů, které chceš za určité období (měsíc, rok) nastoupat - např. Nastoupat 1000 km/rok.

Medaile pro roční výzvy mají všechny tuto modro-zeleno-červenou kombinaci, kterou můžeš vidět na fotce. U měsíčních výzev bude mít každá meta jinou barvu. Za rok můžeš klidně získat více medailí, třeba jednu za 1000 km ročně a další za 100 km měsíčně. Je to jen na tobě, kterou výzvu se zvolíš, aby tě hnala dopředu. 

Chceš mít tuhle medaili i ty?  

Vyber si výzvu, na kterou si troufáš a pusť se do toho! Začít je ten nejtěžší a zároveň nejdůležitější krok na cestě k dosažení svého vytouženého cíle. Ať už bude tvá výzva spočívat v množství kilometrů, které uběhneš, metrů, které nastopuáš, nebo v rychlosti, kterou vyvineš, slibujeme, že pocit v cíli stojí za to. Jednoduché to nebude, ale tak to je se vším, co má nějakou cenu.

Tak pojď do toho a dokaž sobě i všem ostatním, že na to máš!