Platební podmínky

·        Platba platební kartou je nejrychlejší, nejčastější a pro nás nejpreferovanějším způsobem úhrady objednávky. Startovné se ihned zobrazí jako uhrazené a umožní stažení startovního čísla, zadání výsledků běhu atd.

·        Platba bankovním převodem on-line vám umožní zaplatit skrze vaše internetové bankovnictví on-line. V tuto chvíli jí nabízejí pouze následující banky: Česká spořitelna, Komerčí banka, ČSOB, Raiffeisen Bank, UniCredit Bank, mBank, FIO banka, Poštovní spořitelna. Pokud tedy máte zřízené internetové bankovnictví u některé z uvedených bank, můžete zvolit i tuto platební metodu. Startovné se zobrazí také ihned jako uhrazené a umožní stažení startovního čísla, zadání výsledků běhu atd.

·        Běžný bankovní převod: pokud nemáte možnost uhradit objednávku platební kartou on-line, nebo bankovním převodem on-line, máte možnost poslat startovné běžným způsobem na bankovní účet. Prosíme, abyste tuto metodu používali opravdu pouze pokud ani jednu ze dvou výše uvedených možností nemůžete opravdu využít. Běžný platební převod trvá 1-2 dny a do doby připsání peněz na bankovní účet nebude možné stáhnout startovní číslo, nahrávat výsledky atd. I přesto, že je tento způsob nejvíce náročný na čas a následnou kontrolu, rozhodli jsme se jej do možností platby oficiálně zařadit, abyste měli i tuto možnost úhrady. Číslo bankovního účtu a platební údaje se vám zobrazí až po výběru této možnosti.